Aký je minimálny vek na tetovanie?

Minimálny vek na tetovanie je 15 rokov. Ak máš ale menej ako 18 rokov je potrebné aby tvoj zákonny zástupca podpísal papier o tom že je o tvojom novom tetovaní upovedomení. Ak máš teda menej ako 18 tak jedine so súhlasom rodičov :)

Ako sa mám pripraviť na tetovanie?

Aby si sa pripravili na tetovanie, je potrebné aby si sa predtým dobre najedol a zostal hydratovaní. Pred tetovaním sa vyhni konzumácii alkoholu alebo drog. Okrem toho si obleč pohodlné oblečenie, ktoré umožňuje ľahký prístup k oblasti, ktorú si chceš nechať vytetovať. Ak to bude dlhšie sedenie tak si daj dávku cukru :)

Koľko bude moje tetovanie stáť?

Cena tetovania sa líši v závislosti od rôznych faktorov, ako je veľkosť, zložitosť dizajnu, umiestnenie na tele a farby. Pre presný odhad ceny je najlepšie nám zavolať alebo napísať a opísať nám svoje predstavy a požiadavky. Náš cenník najdeš tu.

Môžem si priniesť vlastný návrh tetovania?

Preferujeme ak si vyberieš náš návrh avšak uvítame aj  ak si prinesieš vlastný nápad. Môžeme spolupracovať na úprave alebo vylepšení tvojho návrhu, aby sme vytvorili tetovanie, ktoré vyhovuje tvojím preferenciám :-)

Je možné zakryť alebo upraviť existujúce tetovanie?

Áno, môžeme ti pomôcť vymyslieť kreatívne nápady a návrhy, ktoré buď zakryjú tvoje staré tetovanie, alebo ho zakomponujú do nového dizajnu. 

Môžem s tetovaním cvičiť, chodiť do solárií, sáun?

Prvé 2 týždňe sa musíš vyhýbať fyzickej aktivite, saune, soláriu a kúpaliskám inak hrozí komplikácia hojenia alebo infekcia.

Bude to bolieť? 

Áno, tetovanie bolí. Avšak každý človek vníma danú bolesť inak. Ak sa jedná o malé alebo stredné tetovanie tak to určite zvládneš :P V najhoršiom prípade ti dáme antistresový vankúšik ♥